Obserwatorzy

niedziela, 10 lutego 2013

All day , all night

Witajcie , po pierwsze chciałam podziękować za Wasze zgłoszenia do mojego rozdania . Jestem w ogromnym szoku że jak na pierwszy raz zgłosiło się tyle chętnych . Oby tak dalej zgłaszajcie się dalej ! ;)
Ale przejdźmy do rzeczy - Kraków. To piekne miasto z tradycjami , jestem tu któryś raz z rzędu a moje odwiedziny rozłożyłam na tematyczne wycieczki. Raz historia , drugi budowle , a teraz trzeci - spedź czas z siostra , najedz sie i poimprezuj :DDD
Tak więc ten tydzień był niesamowity . Moja kochana siostra , z racji tego że należy do społeczności https://www.couchsurfing.org/   spędza wiele czasu z obcokrajowcami . Wzięłam z niej przykład . Trzeciego dnia wybrałam się z nia i jej współlokatorkami na impreze do Carpe diem - spotkałyśmy się z Włochami , Anglikiem oraz innymi znajomymi . Było cudownie !! Ale to nie koniec w piątek wyprawiliśmy Carnaval Party.  Zapraszając wielu ciekawych ludzi ! Szkoda tylko że wszystko kiedyś dobiega końca . Nasi nowi znajomi przyjeżdżają tylko na kilka dni i wracają do swoich krajów :CCCCC Ale zawsze daje nam to możliwośc do odwiedzenia ich w ich krajach ( co na pewno zrobimy !! ) . Przechodzę do zdjęć ( troche będzie ) :

Niestety tylko jedno z Wtorku :D


Tano , Ja , siostra oraz Davide

od lewej : sistra , Giovanni , Kasia i ja  :D
Zdjęcie zatytuowane : Które wybrac brunetki czy blondynki ? 


Moje ulubione z Kasią <333

No i już po imprezie Mateusz postanowił nadmuchac materac nogami :DD


5 komentarzy:

 1. couch surfing jest świetny, sama chcę się zarejestrować jak już będę na studiach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zdjęcia ; D
  Obserwuję ; )
  Pozdrawiam ! ☺
  + http://klaudia12-klaudunia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialny blog<33
  Zachęcam Cię do wpadnięcia na "!ZMIENIAJ ŚWIAT!", to nie jest mój blog, jednak jest to blog, który zmienił moje życie. Wielka akcja, przynajmniej wesprzyj ten cel obserwując, albo najlepiej wczuj się na całego. Warto jest coś zrobić, na dodatek, gdy ktoś wreszcie otworzył mi oczy.
  "Mogę zmienić świat tylko z Tobą" - słowa autorki tego bloga, szkoda, że ciągle za mało takich ludzi.
  f-me-i-am-famous.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. sama bym poszła na jakąś grubą domówkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz bardzo ciekawy blog jeśli tylko chcesz to możemy dodać swoje blogi do obserwowanych i informować się o nowych notkach. Pozdrawiam i zapraszam do mnie http://jusinks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń